Ginekolog Częstochowa

lek. med. Piotr Oleksik

O gabinecie ginekologicznym

ginekologia częstochowa ginekolog częstochowaOdkąd służę pacjentkom swą wiedzą i umiejętnościami w przeze mnie zorganizowanej przestrzeni i w czasie, którym sam gospodaruję, mam większą kontrolę nad ich procesem leczenia. Punktem wyjścia dla działań profilaktycznych i terapii istniejących schorzeń czynię zawsze kompleksową diagnostykę ginekologiczną. Przeprowadzam ją, wykorzystując do tego celu nowoczesne narzędzia oraz poszerzaną na bieżąco wiedzę o nowych możliwościach diagnostycznych i leczniczych w położnictwie i ginekologii.

Wszystkie pomieszczenia należące do mojego gabinetu urządziłem funkcjonalnie, estetycznie i nowocześnie. Staram się, aby pacjentki czuły się tutaj komfortowo pod każdym względem.

Sam pokój przyjęć wyposażyłem w sprzęt najnowszej generacji, co gwarantuje sukces diagnostyczny, zwiększa skuteczność terapii, zapewnia wygodę i bezpieczeństwo.

Pacjentki przyjmuję we wtorek i czwartek w godzinach 17:00 – 19:00, po umówieniu telefonicznym (34 361 44 41) lub osobistym (w dni robocze od godz. 16:00).

Serdecznie zapraszam na wizytę w gabinecie ginekologicznym!

 • Skontaktuj się

  tel.: (34) 361 44 41
  email: wyślij wiadomość
 • Godziny przyjęć

  wt i czw / 17:00-19:00
 • Rejestracja

  telefoniczna lub osobista
  pon-pt od godz. 16:00
 • Adres gabinetu

  Focha 4/6A
  42-200 Częstochowa
^Do góry strony